Hotellid

tamulaHotell Tamula

See hubane hotell avati 2000. aastal ning pakub avaraid tube. Hotell asub Tamula järve ääres ning on kesklinna lähedal.

Hotell pakub mugavaid ja kaasaegseid tube, kus on kõik vajalikud mugavused. Tubadest avanevad vaated ümbritsevale piirkonnale ja järvele.

Hotellis on konverentsi- ja koosolekuruumid, mis mahutavad kuni 40 inimest. Samuti on kohapeal tenniseväljak ja saun. Hotell pakub tasuta parkimist ja tasuta internetiühendust.

Baar, Ööpäevaringne vastuvõtt, Ajalehed, Aed, Terrass, Toad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Kiire sisse-/väljaregistreerimine, Seif, Küte, Pagasihoid, Saadaval toad allergikutele, Suitsetamine on eraruumides ja avalikes kohtades keelatud , Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad, Restoran (Rootsi laud), Snäkibaar, Päikeseterrass.

http://www.tamula.ee/

kubijaHotell Kubija

Hubane ja mugav hotell Kubija asub Lõuna-Eesti männimetsade ja järvede vahel ning pakub lõõgastavat puhkust ja looduslikke raviprotseduure.

Külastajad saavad spaas nautida mitmesuguseid klassikalisi ja looduslikke tervise-, ilu – ja heaoluprotseduure, aga ka 5 sauna ja 4 mullivanni.

Restoranis serveeritakse traditsioonilisi Eesti toite ning ka rahvusvahelist kööki. Suvel saab einestada restorani väliterrassil ja nautida omatehtud leiba ja peeneid šokolaaditrühvleid, mis on koka eriroogadeks.

Kõik toad on hubased ning neis on palju mugavusi, sealhulgas tasuta internetiühendus ja kaunid vaated metsale või järvele.

Hotelli lähedalt metsast leiate nii matkaraja kui ka valgustatud raja suusatamiseks või jalgrattaga sõiduks.

Külastajad saavad mängida minigolfi ja seejärel saunas lõõgastuda. Lastele on kohapeal mängudetuba ja mänguväljak. Töötajad aitavad teil planeerida ekskursioone ja matku Kubija hotelli ümbritseval kaunil loodusmaastikul.

http://www.kubija.ee